GeForce-eXtreme.darkbb.com
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

GeForce-eXtreme.darkbb.com

GeForce-eXtreme
 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulile sunt urmatoarele:

In jos 
AutorMesaj
dArKy
Admin
dArKy


Numarul mesajelor : 72
Data de inscriere : 15/02/2008

Regulile sunt urmatoarele: Empty
MesajSubiect: Regulile sunt urmatoarele:   Regulile sunt urmatoarele: Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 5:46 am

Regulile sunt urmatoarele:

•Nu faceti OFF-Topic!Asta inseamna sa vorbiti numai despre ce se vorbeste in subiect!

•Nu injurati!Asta inseamna ca nu aveti voie sa jicniti/injurati nici macar in PM.

•Nu faceti atac la persoana.Asta inseamna sa nu vorbesti despre acea persoana nu stiu eu cum.Discutati subiectul,nu persoana!

•Nu folositi cu exces iconitele emotive!Asta inseamna ca nu aveti voie sa puneti 5 mii de iconite emotive intr-un mesaj.Puneti si voi 3-4 dar nu mai multe!


•Nu faceti reclama la alte site-uri numai daca are legatura cu subiectul!

Daca doriti sa ne ajutati,cand este incalcata una din regulile de mai sus faceti Print Screen si trimite-til in PM unui Admin.De ce?Pentru ca e posibil ca vinovatul sa stearga/editeze mesajul inainte de a-l vedea Admini.

Atentie!Nu vom ezita sa va avertizam sau chiar sa va banam!Respectati regulile!La 6 avertismente vi se va sterge contul,iar la 3 vi se va interzice accesul pe forum timp de 2 saptamani.
Sus In jos
http://GeForce-eXtreme.darkbb.com
 
Regulile sunt urmatoarele:
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GeForce-eXtreme.darkbb.com :: Regulile Forumurului-
Mergi direct la: